Що таке криптовалюта


Що таке криптовалюта

В кінці 20 століття люди цікавилися електронними грошима https://cryptonovunu.com.ua, але користувалися ними вкрай рідко. Через недавній стрибок вартості, багато дізналися, що таке криптовалюта. Це віртуальні гроші, які не мають фізичної характеристики, тобто їх неможливо «зняти з карти» і побачити готівкою. Валюту неможливо підробити - кожен рахунок має власний код.Практично всі віртуальні гроші відправляються в блокчейн. Це структурний список, ланцюжок файлів або блоків, що містять інформацію. Робота цього сервера підтримується учасниками або клієнтами, які користуються криптовалютою. У кожного учасника є власний код, шифр, за допомогою якого він анонімно заходить в блокчейн і здійснює операції з купівлі або продажу валюти.

Криптовалюта з'являється через постійно діюче обладнання. Процес вироблення біткоінів назвали Майнінг. За допомогою активних комп'ютерів, люди створюють в мережі криптовалюту.

Заробити криптовалюту

Принцип зрозумілий, залишилося придбати біткоіни. Користувачі можуть купити його за справжні гроші, але є й інші способи: крани;
постинг або копірайтинг;
Баунті.
Крани - це невеликі сайти, які пропонують за виконання завдання валюту. Наприклад, потрібно подивитися відеоролик, рекламу, ввести капчу і інше.


Постинг - за допомогою сервісу Golos учасники виконують завдання і обмінюють на біржах частину біткоінів.


Баунті - за написання статей, текстів чи реклами сервіси платять криптовалютою.


Сервіси криптовалюти

Біткоіни (Bitcoin) - найпоширеніша валюта в Інтернеті. Також - найдорожча. У перші роки всі невеликі криптовалюти орієнтувалися і користувалися блокчейном біткоіни. На даний момент, все, що прикріплено до «центру» біткоінів валюти називається альткоінамі (виключаючи сам біткоіни, так як це його власність).


Ефіріум (Ethereum) - запущена в 2015 році. У цій мережі є перевага - «розумний контракт». Простими словами, це електронний шифр, який закріплює право на забезпечення передачі інформації і виконання контракту двома сторонами. Це дозволяє безпечно обмінюватися валютою чи нерухомістю безпосередньо. Ефіріум - друга за величиною і кількістю учасників мережа, після біткоіну.


Лайткоін (Litecoin). Це система, яка працює за принципом Торрент-трекера. Головне завдання: анонімно і безпечно передати валюту з одного гаманця в інший. Кількість лайткоінов обмежена - в якийсь момент вони зникнуть і мережа пропаде, але попит на них такий високий, що це трапиться нескоро.


Інші значущі криптовалюти: Tether, Ріплі, Bitcoin Cash, Bitcoin CV, EOS, Cardano і інші. Курс кожної валюти відрізняється, залежить від процесу Майнінгу, кількості активних користувачів (клієнтів) і так далі.


від паперових і електронних грошей Одна з форм криптовалюти - Bitcoin - спочатку пояснювала, в чому відмінність таких грошей:


доступність;
«Прозорість» виплат;
відсутність контролю за мережею;
постійний захист інформації.